Okna Macek
Chomutov

Nová Zelená úsporám i na pobočce v Chomutově

4. září 2013

Objednejte si vybraná okna nebo dveře na naší pobočce Chomutov a můžete získat dotaci! Ušetříte tak nejen při vlastní koupi, ale taky ušetříte peníze za vlastní vytápění budovy.

 

Dotace je čerpána z programu Zelená úsporám Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR. Seznam výrobků a technologií má zajistit minimální standard kvality jak poskytovaných služeb, tak výrobků a technologií.

Je možnost žádat o dotaci na okna i dveře i na naší pobočce v Chomutově.

 

Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů a efektivním využitím zdrojů energie. Žadateli a příjemci podpory mohou být pouze vlastníci a stavebníci rodinných domů. A to jak fyzické osoby, tak i právnické osoby. Žádosti o podporu jsou přijímány výhradně elektronicky.

Úspory nejen u nás v Chomutově

Pracovnice pobočky vám rádi pomůže. Stejně tak jako naše pracovnice na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Pardubicích, Liberci, Zlíně, Jihlavě, Prostějově a dalších po celé ČR.

Žádat o finanční podporu bude možné v různých fázích realizace projektu (před začátkem, v průběhu či po dokončení).

V roce 2014 nebyla vypsána zelená dotace pro bytové domy. S výzvou zaměřenou na bytové domy se uvažuje nejdříve v roce 2015.

Podání žádostí o státní podporu Zelené úsporám

Výzva k podávání žádostí o poskytnutí podpory pro vlastníky a stavebníky rodinných domů na opatření ke snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů, výstavbu rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností.

Podání žádosti pro Zelená úsporám do:
31.10.2014

 

V souladu se směrnicí MŽP č. 1/2014 je žadatel povinen zajistit technický dozor stavebníka nad prováděním stavby. Technický dozor by neměl být ve střetu zájmů.

V podprogramu Zelená úsporám určeném pro rodinné domy lze požádat o podporu jen na domy, jejichž celková vnitřní podlahová plocha nepřesáhne 350 m2.

Kompletní informace na:

http://www.novazelenausporam.cz/zadatele-o-dotaci/rodinne-domy/

Vstupte mezi novinky pobočky v Chomutově

Navštivte některou z našich poboček

Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
Školní 5336
430 01 Chomutov

474 621 444

chomutov@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Jednání firmy Okna Macek pobočky Chomutov bylo to nejlepší ze všech mnou poptávaných firem a že jich nebylo málo.... Jednání pána který okna přijel zaměřit, poradit atd....bylo podle mě úplně perfektní profesionální a přitom lidské. Další krok montážníků byl opět bez problémů, závěrečné dokončení zednických prací se neobešlo bez menších komplikací, ale určitě nic závažného za co bych měla změnit názor na tak skvělou firmu jako je tato.

~~ Eliška Hubinková, Chomutov

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace